Bankokilainen junarata torilla
Bangokissa näyttää olevan pientä tilanpuutetta. Juna ajaa torin lävitse, ja kauppiaat ottavat siksi aikaa kojunsa sivuun!
Bangokissa näyttää olevan pientä tilanpuutetta. Juna ajaa torin lävitse, ja kauppiaat ottavat siksi aikaa kojunsa sivuun!
|
Suora
linkki |
Lähetä sähköpostilla
|
Tulostusnäkymä
| Arvioi jutun mielenkiintoisuutta: | ![]() ![]() ![]() ![]() (23 ääntä, keskiarvo: 4.3 / 5) |
kirjoitti:Johannes
kirjoitti:Tommi N
kirjoitti:Arto Lauri
kirjoitti:dude
kirjoitti:dude




(4.79 / 5)



(4.77 / 5)



(4.76 / 5)



(4.76 / 5)



(4.75 / 5)



(4.74 / 5)



(4.73 / 5)



(4.68 / 5)



(4.67 / 5)



(4.67 / 5)
Copyright © Hilavitkutin.com - Uutisia tekniikasta, ilmiöistä ja hilavitkuttimista kaikki oikeudet pidätetään - Verkkosivujen toteutus: Origodesign Oy


No jopas on tugettu täyteen.. Mutta käyhän se toki noinkin
Aika hyvä…
torille drive in junalla? =)
turvallisen näköistä
Varmaan rata oli ensin ja myöhemmin kauppiaat valtasivat sen. Tai sitten vain on puute tilasta ja rahasta.
Ei voi sanoa, kun että jos nyt halutaan sen mestan nimi kirjoittaa väärin, niin valitaan yksi ja pidetään siitä sitten kiinni kanssa
No mitähän tykkäisivät viranomaiset jossain euroopan maassa jos kokeiltaisi tällaista järjestelmää..
Tää oli aika hauska :D:DD Heti ku juna on menny ohi niin kojut pystyyn ja ihmisiä virtaa
Oho. Painovirhepaholainen yllätti taas.
Mitä te nyt pelleilette tuon sanan kanssa, se on “Bangkok”, ei “Bankok”, tai “Bangok”!
Menee varmaan junat samalla tavalla sairaaloiden leikkaussalien läpi. Ja koululuokissa täytyy pulpetit siirtää sivuun vähän väliä.