My Document -läppärilaukku

Tässä ei nyt sitten tavoitella kaikkein käytännöllisintä ratkaisua tai keksitä mitään maailmaa mullistavaa. Mutta hyvältä tämä vinyylistä valmistettu läppärilaukku näyttää! Jotenkin myös hauskaa, että kantaa windowsin kansiota kainalossaan vaikkapa metrossa. Kuvakkeet kun ovat jotenkin niin ilmavia ja materiaalittomia tietokoneen näytöllä, ja tässä on vastapainona kainalossa painava suuri ja huomiota herättävä esine.
Lähde: www.25togo.com





(9 ääntä, keskiarvo: 4.22 / 5)
(4.75 / 5)



Susi lampaiden vaatteissa. Revippä ton sisältä omppu läppäri
fcuk the apple, me wants! paljonkohan kustantaa moinen, normi neopreeni bagin saa alle 20€ hintaan.
tuopa ei olekaan normi siinä vaiheessa kun se tulee suomeen ja dollarit ovat muuttuneet euroiksi käänteisellä kurssilla.
onkohan tuossa kantokahvaa vai pitääkö siitä vain tarrata kiinni? eihän tuota kauaa jaksa kantaa ilman kahvaa.
“tuopa ei olekaan normi siinä vaiheessa kun se tulee suomeen ja dollarit ovat muuttuneet euroiksi käänteisellä kurssilla.”
joo, niinhän se aina menee. jos tuote joka maksaa jenkeissä $10 tuodaan eurooppaan, niin siihen tulee tullit, kate ja ALV. tuotteen hinta on helposti jo tuplaantunut, eikä kurssimuunnoksia kukaan oikein taida jaksaa tehdä kun pelkällä valuuttamerkin muutoksella tekee itselleen parempaa profittia.